Personal

 

Fredrik Albertson

VD

fredrik.albertson@itk-envifront.se

Direkt: 0470 - 72 21 10

Mobil:  070 - 692 94 21

 

Fredrik Kraft

Projektledning. konstruktion och kvalitet

fredrik.kraft@itk-envifront.se

Direkt: 0470 - 72 21 04

Mobil:  072 - 222 21 04

 

Magnus Dahlin

Försäljning, reservdelar och inköp

magnus.dahlin@itk-envifront.se

Direkt: 0470 - 72 21 05

Mobil:  072 - 222 21 05

 

Peter Säbom

Försäljning

peter.sabom@itk-envifront.se

Direkt: 0470 - 72 21 03

Mobil:  070 - 372 21 14

Freddie Edqvist

Försäljningschef

freddie.edqvist@itk-envifront.se

Direkt: 0470 - 72 21 01

Mobil:  070 - 304 93 17

 

 Stefan Persson

 

Stefan Persson

Projektledning och konstruktion

stefan.persson@itk-envifront.se

Direkt: 0470 - 72 21 09

Mobil:  076 - 338 08 81


 

 Björn Hollström

Björn Hollström

Projektledning och konstruktion

bjorn.hollstrom@itk-envifront.se

Direkt: 0470 - 72 21 02

Mobil: 076 - 012 21 02

  Mattias Lagerstedt

Mattias Lagerstedt

Försäljning

mattias.lagerstedt@itk-envifront.se

Direkt: 0470 - 72 21 06

Mobil:  070 - 307 61 06

Hanna Bidar

Hanna Bidar

Ekonomi och redovisning

hanna.bidar@itk-envifront.se

Direkt: 0470 - 72 21 08

Mobil: 073 - 505 52 72 

 Fredrik Björkman

Fredrik Björkman

Försäljning

fredrik.bjorkman@itk-envifront.se

Direkt: 0470 - 72 21 07

Mobil:  070 - 910 40 06

 

Yuan Chen

Inköp

yuan.chen@itk-envifront.se

Via växel: 0470 - 72 21 00

Mobil: 073 - 836 23 10